.

.

Houkr 2 парчиња 25ММ Еден Макара Блок во 304 од не ' Рѓосувачки Челик M25 Кран Вртливата Кука Макара Ролери Вчитување 400kg – Сребро.

Houkr 2 парчиња 25ММ Еден Макара Блок во 304 од не ' Рѓосувачки Челик M25 Кран Вртливата Кука Макара Ролери Вчитување 400kg

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

▲Hight Квалитет : Направен од 304 од не 'рѓосувачки челик, трајни,' рѓа на корозија и анти-корозија. ▲Ергономски Дизајн : Макара ротација цилиндар на главата е цврсти, трајни, 360 степени ротација за да се спречи јаже од knotting. ▲Широк Апликации : За внатрешна и надворешна употреба : Гаража, Машина за Утовар, Завеса, Куче Макара Систем итн. ▲Пакет Вклучува : 2 x M25 Макара Блок. ▲Големина : Прибл. 8.5 * 3 * 2.5 cm / 3.35 * 1.2 * 1 инч (L*W*H).Houkr 2 парчиња 25ММ Еден Макара Блок во 304 Нерѓосувачки Steel This објектот е произведен со 304 нерѓосувачки челик материјал за издржливи и долготрајни употреба.Тоа е rustproof и отпорни на корозија со мазна лизгачки функција.Тоа опрема со тешки капацитет со многу практичен дизајн и супер цврст структура.Ако сте во потрага за Макара Блок, тогаш оваа макара блок ќе биде вашиот најдобар избор.Карактеристики : ● Висок Квалитет : Анти- ' рѓа и носат-отпорот со многу силен структура.● Ергономски Дизајн : 360 степени ротација за да се спречи јаже од knotting за практично користење.● Деликатни Изглед : Носат и нула отпор со прекрасен сјај.● Лесен за Употреба : Флексибилни лизгачки макара со тешки капацитет за бројни апликација.Спецификација : ●Боја : Сребро●Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик●Големина : Прибл. 8.5 * 3 * 2.5 cm / 3.35 * 1.2 * 1 инч (L*W*H).Пакување Листа : ●2 x M25 Макара Block Why Изберете Ни?24-час повратни информации одлични услуги на клиентите.Секое купување сомнение ве молиме распрашајте се во Q&А, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Особините

  :

Купувачите избираат и