.

.

Dockers Men ' s Golf Јакна

Dockers Men ' s Golf Јакна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

72% Полиестер, 28% Најлон.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Центар пред патент затворање; Две пониски велт џебови во половината и ентериер патент велт џеб за додадени складирање и безбедност.СТИЛСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Прилагодлив копчето ракави; Laydown јака.ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Ветер отпорна на надворешната школка; Дијамант quilted внатрешни работи поставата за дополнителна топлина.Мажите е класичен микро twill голф јакна.Оваа јакна карактеристики стилски laydown јака и пониски велт џебови.

Особините

Купувачите избираат и