.

.

ЗЕМЈИШТЕ 25Ft Стигнале Мерење на Лента - Авто-Заклучување Тешки Лента Мерка, Магнетни Кука за Мерење Сам, TPR Гума Заштитни Случај (25FT АВТО)

ЗЕМЈИШТЕ 25Ft Стигнале Мерење на Лента - Авто-Заклучување Тешки Лента Мерка, Магнетни Кука за Мерење Сам, TPR Гума Заштитни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Безбедно да се Користи】Нашата лента мерка опрема со авто-заклучување на функцијата, за да се спречи наглото рециклирање. 【Висока Прецизност】Лизгачки куки се овозможи попрецизно од внатре и од надвор мерења на локации, и на скала може да бидат точни да 1/32 инч. 【Магнетни Кука】крајот на мерната лента е опремена со моќен магнет,едноставно прикачите магнет за било какви метални површината за да се измери чувајте го на место, додека да се добие мерења што треба. 【Лесно да се Носат】 Со врвка за околу рака и спојувалка за каиш, можете да клип тоа на вашата таблата со исечоци или чантата, или замав од вашиот зглоб или да го носат на вашиот појас. 【Лесно Читање Скали】Големи димензии броеви и dual-калибрирани мерни лента да може лесно да се добие право на читање во секое време.Ако нашиот производ има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку , и ние ќе ви обезбедиме со задоволителна по-продажбата на услугата.ЗЕМЈИШТЕ 25 Ft Стигнале Мерење на Лента - Авто-Заклучување Тешки Лента Мерка, Магнетни Кука за Мерење Сам, TPR Гума Заштитни Случај (25 FT AUTO).

Особините

Купувачите избираат и