.

.

Germerse 0.8 mm Помине Монистра Dotting Шипки Пенкало Помине Dotting Маникир Декорација Алатка Помине Уметност Опрема(Сребро)

Germerse 0.8 mm Помине Монистра Dotting Шипки Пенкало Помине Dotting Маникир Декорација Алатка Помине Уметност Опрема(Сребро)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Специјално дизајн : Ноктите мушка пенкало, специјално дизајнирани за да се создаде убава нокти совети.Издржливи : Ноктите bullionp Pen се направени од квалитетен материјал, не-деформација и не-corroding, трајни производи за подолго користење.Лесно да се работи : Само притиснете го копчето, и метал монистра ќе излезе за украси за нокти.Практична настава : Совршен за ликовна уметност работа, ноктите и декорација на нокти алатка.Повеќенаменски : Ноктите монистра dotting пенкало е погодна за професионална употреба и за домашна употреба.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Metal Optional Боја : Црна, Сребрена, Се Зголеми Gold Size : Прибл. 15.8*1.3*1.8 cm/6.22*0.51*0.71 in Weight : Прибл.34g/1.2 oz Package Листа : 1 * Помине Шипки Пенкало.

Особините

Купувачите избираат и