.

.

Аква Хидра Пилинг Решение Хидра Лицето Решение Серум 50мл се Разредува 40 Пати Да го Користите За Хидро Лицето Водород Кислород Вода Убавина

Аква Хидра Пилинг Решение Хидра Лицето Решение Серум 50мл се Разредува 40 Пати Да го Користите За Хидро Лицето Водород

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Може да одговара за сите видови на hydrafacial машина. 3x Шишиња од 50МЛ.S1 : Чисти отстранување, лесна и не-иритирачки, мека ексфолиране, без додаден, предизвикаат пролевање на keratinocytes, трајни влага задржување, промовира регенерација на колагенот.S2 : Exfoliating акни ,Нежни и не-иритирачки, силна чистење моќ, благи horniness, ги ублажува акни, осип и други проблеми, ефикасно moisturizes и смирува кожата.S3 : Moisturizes и ја храни кожата, ја подобрува имунитетот на кожата, ја инхибира меланин, витамин Ц хранливи материи снабдување на кожата, ги обновува оштетените клетки, им помага на регенерација.Поради природата на овој производ, еднаш тоа е доставен до клиентите да не можеме да се осигура содржината не биле tampered, дури и ако пакетот останува неотворена.Сите наши решенија и серуми се богородица акции, ниту се препродадени вратени производи.За таа цел, ве молиме имајте на ум дека, без оглед на вашите потрошувачки права, ве молиме да се свесни дека се враќа барања за нашите решенија или серуми кои се испорачани без грешка, ќе биде одбиен.Овие производи не се returnable.Спецификација Како да го користите : се Разредува со околу 40 пати на прочистена вода.Применливи тип кожа : Погоден за сите типови на кожа, особено погоден за нерамна тонот на кожата и груба досадна кожата.Answer : ___________________________ Note : да се Чува далеку од директно сонце, ве молиме чувајте го надвор од дофат на деца.Рок на траење : три години.

Особините

Купувачите избираат и