.

.

ANHOPE Диносаурус Завеси Јура Животинско Тема Прозорец Drapes со Цртан филм дивиот свет Дино Печати Шема Grommet Дома Декор Завеси за Деца Момчиња Мал Прозорец Спална соба, ?

ANHOPE Диносаурус Завеси Јура Животинско Тема Прозорец Drapes со Цртан филм дивиот свет Дино Печати Шема Grommet Дома Декор

DEN 584.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

►Предности На ANHOPE Диносаурус Тематските Завеси : Водечка 3 D high-definition дигитално печатење технологија, еколошки, без мирис, бледнеат отпор, дише, трајни, водоотпорен, анти-навремено. ►Добро Направени : Нашата диносаурус прозорец завеси се изработуваат од високо-густина полиестер ткаенини.Со користење на најновата дигитална технологија на печатење за да се обезбеди долгорочна употреба, без исчезнува.Без хемиски слој, што е поздраво и побезбедно за луѓето, особено за бебињата и децата. ►Повеќе Функција : Нашата диносаурус украсни завеси имаат совршен соба декорација функција, може да се потемни собата со 30%-50% и 100% заштита на приватноста.Совршен за спална соба, дневна соба, кујна, плакар, мал прозорец, врата, бања, трпезарија, ученичкиот дом, градинка, отворено патио, игри соба и, исто така, еден од најдобрите подароци за семејството и пријателите. ►Лесно Нега : ANHOPE нема да предизвика непотребни навреденост.Овие убави диносаурус ткаеше завеси машина може да перат или рака мие со ладна вода, а вие не мора да се грижите за исчезнува.Железо на ниски температури и не кајгана. ►Она што Ќе Добиете : 2 панели по пакет, секој панел мерки 36" ширина x 63" должина (92cm x 160cm), вкупната големина е 72"W x 63"L (183cm x 160cm).На grommets на овие диносаурус печатени завеси има внатрешен дијаметар од 1.6" (4 cm).Се вклопуваат добро со стандардни или декоративни завеса прачки.Материјал : 100% полиестер платно Пакет : 2 панели по пакет со grommets Големина : Секој панел е 36" ширина x 63" должина (92cm x 160cm), вкупната големина : 72"W x 63"L (183cm x 160cm) Причината За Изборот : ► Индустрија-водечки HD технологија на печатење, без мирис, бледнеат отпор, дише, трајни, водоотпорен, анти-навремено, реални 3 D моделот. ► Тоа може да се потемни собата со 30%-50%, но тоа може да има 100% заштита на приватноста.Ова е најдобар избор за луѓе кои се плашат од темнината, но сакаат заштита на приватноста. ► Нема хемиски слој, поздраво и побезбедно за луѓето, особено за бебињата и децата. ► Совршен за кујна, плакар, мал прозорец, спална соба, дневна соба, врата, бања, трпезарија, ученичкиот дом, градинка, отворено патио, игри соба и, исто така, еден од најдобрите подароци за семејството и пријателите Топло Информации : ★ не се мијат со топла вода и не користат хлор кајгана. ★ Моделот е само едната страна, а другата е бела. ★ Должи на влијанието на светлината и на екранот, може да биде благо боја разлика. ★ Големината купување е завеса големина која е целосно отворена и за грешка е само 1.18" (3 см) најмногу. ★ Ве молиме да се измери големината на прозорецот треба внимателно пред да ги купите.Затоа што завесите се изменуваат, ние ќе не носат било какви се врати превозот на трошоците за враќа предизвикани од заблуда набавки. ★ Ако враќањето не е поради квалитетот, ние ќе не носат било какви се вратат трошоците за превозот.Прв клиент : ► Од обработката на транспорт, ние може да го достави во 2-3 недели. ► Ако постои квалитетот проблем, ние и ветуваме да го замени за слободни, или целосно враќање на средствата. ► Ние ќе се фокусираме на 100% задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволително решение.

Особините

Купувачите избираат и