.

.

Спокојство Секојдневно Инконтиненција Panty Облоги, Многу Светлина Absorbency, 126 Count

Спокојство Секојдневно Инконтиненција Panty Облоги, Многу Светлина Absorbency, 126 Count

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Инконтиненција облоги за жени со доверлив 3-во-1 заштита обезбедува сувост, комфор и мирис контрола.Специјално дизајниран за светлина мочниот меур, протекување, Спокојство Секојдневно Облоги остане 10x посува од водечките период лагер.Се апсорбираат-loc Core брзо се апсорбира голем како на контрола на бешиката или појава на постпартална мочниот меур истекување panty лагер.Неверојатно тенок инконтиненција panty облоги секогаш брод во дискретна кутија; FSA/HSA-право во САД; Пакување може да се разликува од сликата покажана.Спокојство Секојдневно Инконтиненција Panty Облоги се специјално дизајнирани за светлина мочниот меур протекување и нуди Спокојство доверливи 3-во-1 заштита на сувост, комфор и мирис контрола.Овие контрола на бешиката облоги имаат апсорбира-loc core дека брзо ќе се заклучи далеку wetness и мирис со Clean Fresh слој да ви помогне да бидете 10x посува од водечките период лагер.Доверба заштита на Самоувереност за вашиот контрола на бешиката или појава на постпартална мочниот меур истекување треба да остане уверен во текот на денот.Спокојство возрасни инконтиненција производи се FSA/HSA-право во U. S. Пакување може да се разликуваат од сликите кои се прикажани.

Особините

Купувачите избираат и