.

.

Syncwire Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат, 360 Степен Ротација Универзална Прст Прстен Потпирач со Полиран Метал Телефон Зафат за Магнетни Автомобил Планината

Syncwire Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат, 360 Степен Ротација Универзална Прст Прстен Потпирач со Полиран Метал

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Висок квалитет телефон да ѕвони носителот] карактеристики ултра-тенок дизајн (0.014 инчен дебелина).направени од високо-квалитет цинк легура и метална плоча, Syncwire телефон да ѕвони носителот може да се пофали неспоредливи издржливост да останат непроменети, дури и во намалувањето несреќи.Вакуум Ion позлата технологија го прави телефонот носител на површината 5 пати повеќе отпорни на боја исчезнува од традиционалното вода electroplating оние.Рабовите на прстен зафат внимателно се полира за да ги заштитите вашите прсти. [Силна adhesiveness прст прстен зафат] со ултра-силна 3 M VHB лепило подлога, Овој телефон прст прстен зафат може да се прикачите на вашиот паметен телефон цврсто (withstands 5kg гравитацијата тест) да го заштитите вашиот Уред од случајно паѓање и се лизга.На 3 M подлога може да се примени и на повеќето површини како што се пластика, метал и TPU.Две дополнителни 3 M влошки се вклучени. [360°Rotatable & 180°прилагодливи] Syncwire телефон носител е 360° rotatable и 180° свитлива, така што можете да го поставете го телефонот на вашите најдобри агол на гледање во секое време.Овој прстен зафат е тестиран за да го издржат 6000 пати на виткање без да се изгубат.Метална плоча е совршен натпревар за магнетни автомобил планината. [Мулти-функционален телефон да ѕвони] овој сестран телефон држачот може да се постави рацете да ви бидат слободни и да го заштити вашиот телефон од случајно паѓање и се лизга додека се возат во преполните автобуси или метрото.Исто така можете да ги ставите на вашата канцеларија биро, кујна шалтер или на маса за да се види филмови, слушате музика, да се стави на шминка, направи видео повици или дури и да играат игри. [36-Месечен гарантен] Syncwire телефон да ѕвони носителот може да се користи со 4-8 инчи паметни телефони, како на i Phone 13 12 11 Про Max XS Max XR X 8 Плус 8 7 7 Плус 6 6 Плус, Samsung Галакси S10 S9 S8 S7 S6, Забелешка 6 5, LG, Sony, Nexus, Google Пиксели и други паметни телефони. (Не може да се користи за време на безжични полнење).Syncwire обезбеди 36-месечна гаранција, и брзо и пријателски услуги на клиентите во рок од 24 часа за секој од вашите прашања.Syncwire разноврсна телефон носител е направен од високо-квалитетни материјали и може да се користи во различни ситуации.Можете да ги користите за да го држете вашиот телефон додека во преполн автобус или подземна железница.Исто така, можете да поставите тоа удобно во вашата канцеларија биро, кујна контра или на маса, додека гледате филмови, слушате музика, ставање на шминка, остварување на видео повик или дури и играње игри.

Особините

Купувачите избираат и