.

.

skko Фитнес Алатки Еден Тегови Чиста Челик Големи Неми Ѕвона Barbell Сила Тежина Прилагодливи на Телото Изградба на Салата за Обука Насловна Фитнес (Големина : 10KG/22lbs)

skko Фитнес Алатки Еден Тегови Чиста Челик Големи Неми Ѕвона Barbell Сила Тежина Прилагодливи на Телото Изградба на Салата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој производ е одличен за подобрување на општата здравствена состојба или поттикнување на губење на тежината.Таа, исто така им помага на зајакнување на горниот дел од телото, мускулите на јадрото, и долниот дел од телото.На прилагодливи дизајн го прави лесно да се остане се вклопуваат во вашиот дом. 1. На лак-форма едно парче mercerizing род усвојува ергономски дизајн, која е многу погодна за човечка рака форма, вршејќи контрола и добро не се лизга перформанси. 2. Гира прачки и противтежа јадра се произведени од 45 # чиста челик, која има карактеристики на висока густина, добра цврстина и висока јачина. 3. Горат масти поефикасно од обука со пондерираниот тегови, отколку со возење велосипед, пливање, или џогирање. 4. Ергономски designe се справи со притисокот прави вашите раце поудобно.Бесплатни губење на тренинг со тегови, е поефикасен од другите за спортска опрема во подобрување на сила, горење масти и обликувањето на телото.Име : Дванаесет точки dumbbell Colour : Black Dumbbell таблети : чиста челик гума (челик + гума)Гира род : steel Welcome на нашата Продавница!Ако имате проблеми на вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да бара помош.Ние ќе се реши ефикасно за вас.Ви благодарам многу.Кога ќе примите вашата нарачка, ние ќе брод во рок од 1-3 дена и ќе добиете вашите омилени стока во рок од 9 до 16 дена.Ако сте во можност да примате објектот во рок од 25 дена, ве молиме контактирајте со нас.Дршката е поудобно да стисокот, и не се лизга зафат дизајн е надградена.Висок-квалитет на кожата ја прави нежна, да зафат и го спречува calluses, за време на употребата, вие не ќе се чувствувате непријатно поради потење, па можете да уживате во шармот на спортот.

Особините

Купувачите избираат и