.

.

Guolarizi Планински Велосипед Виткање,Shimanos 21 Брзини Drivetrain, Високо-Јаглероден Челик Рамка На 26-Инчни Тркала, со Диск-Сопирачки, 3/6-Краци за Мажи Жени Мажи MTB Велосипед(На

Guolarizi Планински Велосипед Виткање,Shimanos 21 Брзини Drivetrain, Високо-Јаглероден Челик Рамка На 26-Инчни Тркала,

DEN 7957.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

?【Добар Квалитет】 : Идеален За Возраст од 14 Години И Нагоре И Минимум Rider Висина Од 5.5 Нозе; Трајни Челична Рамка Поддржани од Страна на Нашите Животи се Ограничени Гаранција (види Сопственикот Прирачник); Суспензија Вилушка се Справува со Удари И Сосови За Неспокојот-чувство на Возење. ?【Количка &Количка За Дизајн】 Тоа Е Опремен Со Брзо Ослободување На Менгеме Да Помогне Во Виткање На Велосипед Брзо, Лесно Е Да Се Свитка И Stow Во Еден Агол На Вашиот Стан Или Во Вашиот Автомобил Багажникот Земајќи Ги Со Вас Било Каде. ?【Професионални Вози Возот】21 Shimanos Вози Возот, Широк Дијапазон На Брзини Ви Дава Повеќе Контрола За Качување,Соба за Да се Добие Ниско На Descents, Агли И Скокови. ?【Најдобар Избор】За Велосипедисти На Различни Височини, го Освојат Секој Off-road Трага Со Леснотија.Предните И Задните Двоен Диск Сопирачки Совршено Се Зголеми Безбедноста И Контрола За Велосипедисти.Велосипеди Погоден За Велосипедизам Ентузијасти, Канцеларијата На Работниците И Колеџ Студенти, Обезбедување На Повеќе. ?【УНИКАТЕН ГУМИ】 26 Инчи 6-зборуваше Мода Прирабници Повеќе сигурност И Стабилност.Тоа Доаѓа Со 21-брзина Што Може да се Справи со Ридско Терени И Опрема Промена Е Прекрасна И Мазна.Сите терен, Широк Трнлив Планина Гуми Седат На Светлина И Издржливи Алуминиумски Тркала За дополнителна Стабилност.Додатоци вовед : F/derailleur : Shimanos TZ-30 R/derailleur : Shimanos TZ-50 Shifter : Shimanos 51-7 Freewheel : 7 парче позиционирање talon Double вибрации пред и по Синџир : 108 синџир Chainwheel : 170 три мали затегнувачки Рамка/Вилушка : 31.8 bolds предната вилушка Handlebar/матични : Црна Ајкула 31.8 Црна Четири Помине Комбинација Гуми : Три-нож тркала Рамка : висок јаглероден челик Кочница : Кабел повлече диск brake Package Содржина : 1x bicycle1x делови kit1x прирачник.

Особините

Купувачите избираат и