.

.

Barrettes Жените Сјајна Циркон Коса Додатоци Едноставна Самовила Сребрена Боја Метал Headwear Трендовски Barrettes

Barrettes Жените Сјајна Циркон Коса Додатоци Едноставна Самовила Сребрена Боја Метал Headwear Трендовски Barrettes

DEN 1082.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

не е проблем во поврзување со било облека или прилики.На различни бои се совршено да се оди со летни фустани.Тие, исто така, да изгледаат гламурозно со светкавиот rhinestones дека може да се носат за облечи прилики како што се свадби!.Овие barrettes се полни со детали даде таков прекрасен луксузен бои.На barrettes се одлични за половина до hairdos и за одржување на косата од лицето.На barrettes се совршени за средни до густа коса.Тие се направени од метал и силна дека тие може да се одржи во текот на целиот ден.Од друга страна, ве молиме имајте на ум дека тоа може да се чувствувате малку тешка за луѓе со тенки парична казна коса.Шаблон Тип : Geometric Department Име : Adult Type : Barrettes Gender : WOMENStyle : Новина.

Особините

Купувачите избираат и