.

.

Сиена Blaire Убавина Палета Сенки 12 Боја Храбар Тон Сенки Шминка за Полнење за Жените

Сиена Blaire Убавина Палета Сенки 12 Боја Храбар Тон Сенки Шминка за Полнење за Жените

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа е кожата пријателски палета сенки комплет кој вклучува 12 нијанси и доаѓа во тенок компактен случај, лесно може да се случи во вашата чанта додека патувате.Нашите Сиена Blaire убава око сенки палети е идеален избор за почетници во око шминка.Голема и додава глам за вашиот изглед во свадба шминка/ неврзан шминка/ партија шминка, итн.Се создаде незаборавни изглед со светла и смели бои - Лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Најдобриот подарок за вашата сестра, девојка и мајка на различни прилики, исто така и за оние кои сакаат да се направи до сите времиња.Не трепка, дури и за секунда!Вие не сакате да го пропуштите нашите dreamiest палета уште?Супер разноврсна топол тон актовите со богата појавува на боја, со стилски црна случај може да се земе вашиот изглед од небесните да се надвор од овој свет, во само неколку swipes.Оваа палета карактеристики на мат финиш прозорец случај, кои совршено се надополнуваат вашиот стил, на затворач отворите база на така вие можете безбедно да се користи и чува комплет.Smoky и темни очи шминка повеќе не е ограничен на само grays, јаглени, silvers, итн., сега можете да креирате дека спарно изгледа користење на боја од 12 нијанси кои совршено ви одговара, без разлика дали нејзината светлина, темна или питу ѕвонење.Откако ќе открие вашиот најголем прекрасен сенки сенка, клучот за сенки се меша.Па дали вие го користите вашиот прст, шминка четки или сунѓер, бидете сигурни дека да се вклопуваат добро.Тоа може да додадете длабочина и димензија на оние очите, дополнуваат боја на очите. · Ако сте во потрага за лесно да се носат, а разноврсна палета која е совршен за патување или навистина не заземаат многу простор на вашиот шминка перниче, тогаш не гледам понатаму од оваа убавина за полнење.Чувајте ги вашите сенки добро организиран во шминка за полнење или корисна торба како што уверува својата издржливост.Со овој комплет, може да направи вашето патување искуство повеќе леснотија, организира и удобно.

Особините

Купувачите избираат и