.

.

LED Лента, Светлата, 16.4 ft RGB LED Светло Лента 5050 LED Лента, Светлата Боја се Менува LED Јаже Светла со Далечински управувач за Дома Осветлување Кујна Кревет Флексибилна Лен

LED Лента, Светлата, 16.4 ft RGB LED Светло Лента 5050 LED Лента, Светлата Боја се Менува LED Јаже Светла со Далечински

DEN 227.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Боја се Менува & DIY】 Оваа RGB Led светлата ленти сет ќе го промени бои и брзина автоматски и периодично.Тоа не само RGB, 16 различно обоени опција, но, исто така, има DIY избор за да се создаде вашиот голема led расположение осветлување. 【Премиум LED Ленти】 Led ленти осветлување има 150 премиум 5050 SMD Led диоди во 5m со dimmer и светлината контроли.Светлината лента не е водоотпорен, кој е дизајниран да се користи затворен.Како што кујна, под кабинет, спална соба, патио ,ТВ, автомобил. 【Супериорен & Safe Материјал】 На работниот напон е 12 V, ниска потрошувачка и исклучително ниска топлина.Тоа е допирни и безбеден за деца.Широко се користи за домашна декорација, како што кујна, под патио, ТВ Backlighting, автомобилот, огледало, балкон, забава, свадба, Божиќ декорација, итн. 【Cuttable и Лесен за Инсталација】 Силна само-селотејп има лента на светлина безбедно и сигурно, без да се оштети работи со користење на завртки.LED лента, светлата можат да се намали помеѓу секоја 3 led диоди без оштетување на остатокот ленти.Лента ширина е 10мм.Флексибилен за да го инсталирате каде што сакате. 【Други изненадувања】 Ние сме секогаш обидувајќи се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуги.Ве молиме слободно да ни пишете ако ви треба помош, ние секогаш сме тука за вас. -Ниска потрошувачка на енергија и безбедно да се користи. -20 менување на бои и 6 начини на осветлување. -150 Led диоди обезбеди висока осветленост. -5m лента е доволно долго за да се задоволат вашите декоративни ги исполнува. -Над 40,000+ hours' животниот век, подготвен да им служи долго време.Декорација за Фестивали 150 LED светлата на 5m лента на светлина е светла доволно светлина вашиот ноќ.Промена на бои и различни начини на креирање на фестивалот амбиент за вас.LED лента, светлата ќе биде најдобриот избор за вашата куќа декорација на Божиќ, роденден, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, дипломирањето партија, дневна соба декорација и повеќе.Безбедно и Трајни производи за Долгата Употреба На лента, светлата е ниска топлина и безбедно да се допре по долго молња.Може да се задржи мирот на умот да го инсталирате во вашиот дом.Секоја ПРЕДВОДЕНА има над 40,000 часа' животниот век.Еднаш ќе се инсталира тоа добро, во собата на молња е подготвен да им служи за вас во секојдневниот живот или фестивали.ЗАБЕЛЕШКА LED лента светлината НЕ е водоотпорен и е само наменета за внатрешна употреба.Пакет Содржина 1 x RGB5050 Лента Светлина 1 x 44-Внесете Далечински Контролер 1 x 12 V Адаптер.

Особините

Купувачите избираат и