.

.

Бебе Девојка Флорални Headbands Set - 3pcs Цвет Круна Новородено Дете Коса Додатоци од mligril

Бебе Девојка Флорални Headbands Set - 3pcs Цвет Круна Новородено Дете Коса Додатоци од mligril

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✿Кожата Пријателски - бебе девојка коса бендот се направени од страна на средина материјал и исклучително еластичен најлон headband дека е толку мек и еластичен и ќе се адаптира како што вашето бебе расте. ✿РАСТЕГЛИВ ГОЛЕМИНА еластична деца headbands се совршени за 0~12 години,растеглив за 14-22 инчи во обемот, нема да се лизга надвор вашето бебе е главата, и бендот лесно може да водат до 14 инчи, нема да ја напушти марки или вдлабнатини на вашето бебе главата. ✿ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА-цвет handband совршен бебе туш, роденден, семејна фотографија, Божиќ, пантомимичари, фестивалот се покаже или карневал.4pcs коса accessoriesthat можете да се совпаѓаат со вашето бебе било облека.тоа е најдобриот подарок за вашето бебе. ✿КАКО ПОДАРОК-бебе headband складирање во исклучителна и премиум подарок кутија совршен за давање, како подароци!. ✿НАШИОТ ДИЗАЈН-Секој девојки headband е направен од високо-квалитет најлон ткаенина која е мека и екстра нежни за бебето е нежна кожа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Особините

Купувачите избираат и