.

.

KLN_Dress 50Pcs Розова Романтична Свадба Партија Покани Картички Поставување за Брак Ангажман Булчински Туш Цвет Ласерски Сече Покани Картички Колекции за Свадба со Пли?

KLN_Dress 50Pcs Розова Романтична Свадба Партија Покани Картички Поставување за Брак Ангажман Булчински Туш Цвет Ласерски

DEN 1168.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучува : кожа, внатрешната страна, плик, плик пост.Боја : Розова; Големина : 185mm*125mm(7.3" * 4.9"). 1.Празни Внатре Страница. 2.Обичај Внатре Страница(По плаќањето,ве молиме да ни ги испратите поканата содржина побрзо за нашата референца).Ако без вашиот одговор за референтната стил и содржина за еден ден,ние ќе default испорача Празни Внатре Страници.Се надеваме на вашето разбирање.Пред купување, можете да не контактирате во секое време, ако имате било какви прашања.По купување, контактирајте со нас на прво ако има нешто проблем со вашиот предмет.Ние ќе се потрудиме да ви послужи и да се направи сте задоволни пред да се направи секој повратни информации.

Особините

Купувачите избираат и