.

.

1/6pcs/set Кобалт Вежба Малку Поставено Високо-Брзински Челик 3-8мм Композитни Допрете Вежба Малку Сет Метрички Навој Малку Допрете Пресврт Вежба Метал Specia од ZHANG HUANC (Бо?

1/6pcs/set Кобалт Вежба Малку Поставено Високо-Брзински Челик 3-8мм Композитни Допрете Вежба Малку Сет Метрички Навој Малку

DEN 575.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

6 најчесто користените димензии за да ги задоволи сите ваши потреби.Оваа вежба битови поставување одговара на мнозинството на власта вежба во моментов на пазарот и да дојде со преносни пластична кеса за лесен за складирање и организација.Индустрија одделение 6542 високо-брзински челик вежба малку сет, потешко отколку 4241 ХСС се користи во други слични вежба битови во собата.Овие вежба битови, исто така, содржи 5% Кобалт, со што се зголемува носат-отпорност и издржливост.Целосно земјата спирала ритам дизајн брзо се намалува триењето и топлина за побрзо и кулер за дупчење перформанси. 135-степен сплит точка со директно месо тело спречува одење и го прави дупчење прецизни и побрзо.Нема центар за удар се потребни.Погодни за Сечење Метал Хард како што се од Нерѓосувачки Челик, Челик и Леано Железо, како и Дрво, Алуминиум, и Други Помеки Метали, вклучувајќи плочки, бетонски, ќерамиди, тули, дрво, пластика, стакло, ѕидани и повеќе.Производот има остри рабови и висок дупчење ефикасност.Центарот на производ има остри serrations, и со негова помош, вежба може да продолжи да се вежба хоризонтално по дупчење.Specification Product : 3-8мм Обложени Хсс Вежба Битови Set Materials : High-Speed Steel Tool се справи со тип : изборен круг handle Blade големина : 3-8 Maximum длабочина на сечење : 45 Blade должина : 56 (mm)вкупна должина : 98 (mm)месо тело со дијаметар : 3 (mm)Категорија : Broaching bits Diameter * целосна должина : 8*98 Usage Scenarios Suitable за holing, сечење на дрво, мека метална, алуминиумска плоча, железо, итн.Карактеристики【Комбо Сет од 6 Големини】6 најчесто користените димензии за да ги задоволи сите ваши потреби.Оваа вежба битови поставување одговара на мнозинството на власта вежба во моментов на пазарот и да дојде со преносни пластична кеса за лесен за складирање и организација.【M35 Кобалт Високо-Брзински Челик】Индустрија одделение 6542 високо-брзински челик вежба малку сет, потешко отколку 4241 ХСС се користи во други слични вежба битови во собата.Овие вежба битови, исто така, содржи 5% Кобалт, со што се зголемува носат-отпорност и издржливост.【Целосно Земјата Процес &135degree Split Точка】Целосно земјата спирала ритам дизајн брзо се намалува триењето и топлина за побрзо и кулер за дупчење перформанси. 135-степен сплит точка со директно месо тело спречува одење и го прави дупчење прецизни и побрзо.Нема центар за удар се потребни.【Повеќе Апликација】се Погодни за Сечење Метал Хард како што се од Нерѓосувачки Челик, Челик и Леано Железо, како и Дрво, Алуминиум, и Други Помеки Метали, вклучувајќи плочки, бетонски, ќерамиди, тули, дрво, пластика, стакло, ѕидани и повеќе. 【Работат Ефикасно】производот има остри рабови и висок дупчење ефикасност.Центарот на производ има остри serrations, и со негова помош, вежба може да продолжи да се вежба хоризонтално по дупчење.Пакет Contents Option 1 : 1 x 3мм Serrated drill Option 2 : 1 x 4mm Serrated drill Option 3 : 1 x 5mm Serrated drill Option 4 : 1 x 6mm Serrated drill Option 5 : 1 x 6.5 mm Serrated drill Option 6 : 1 х 8мм Serrated drill Set 1 : 1 x 3мм Serrated drill1 x 4mm Serrated drill1 x 5mm Serrated д-р.

Особините

Купувачите избираат и