.

.

300ct 17X24 3-Слоеви Економија Одделение Кутре Обука Лесни Влошки за Кучиња до 10 кг

300ct 17X24 3-Слоеви Економија Одделение Кутре Обука Лесни Влошки за Кучиња до 10 кг

DEN 798.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тројно Слој Изградба.Лесни за Кучиња до 10 кг.Отпорен На Вода Поли Blue Пластика Поддршка.Солза Отпорни На Горниот Слој.Контактирајте со нас за вашите БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРОЦИ.Прво-квалитет (не секунди или фабрика отфрли).Карактеристики на солза-отпорни горниот слој, рабови се запечатени и течење-доказ пластични bottoms да се заштити вашиот подови.

Особините

Купувачите избираат и