.

.

Брзо Мастила Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 12A (Црна, 4-Pack)

Брзо Мастила Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 12A (Црна, 4-Pack)

DEN 815.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

За употреба во HP : Laser Jet 1012, Laser Jet 3015, Laser Jet 3020, Laser Jet 3030, Laser Jet 1010, Laser Jet 1020 Година, Laser Jet 1022, Laser Jet 1022n, Laser Jet 1022nw, Laser Jet 1018 Година, Laser Jet 3050 Сите-во-Едно, Laser Jet 3052 Сите-во-Едно, Laser Jet 3055 Сите-во-Едно, Laser Jet M1319, Laser Jet M1319f.Боја : Црна Пакет на 4. Рок На Траење : 12-18 Месеци.Страница Принос : 2000. HP е регистрирана трговска марка на HP и не е поврзано со и не потврдува Брзо Мастила.Професионално изработен од Брзо Мастила.

Особините

Купувачите избираат и