.

.

Fintie Заштитни Случај за Fujifilm Instax Широк 300 Инстант Филмската Камера - Премија на Вегетаријанската Кожна Торба Покрие со Пренослив Рака, Блескавата Мермер

Fintie Заштитни Случај за Fujifilm Instax Широк 300 Инстант Филмската Камера - Премија на Вегетаријанската Кожна Торба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сопствени дизајниран за Fujifilm Instax Широк 300 Инстант Филмската Камера.Премиум синтетички кожа со мека не-нула микрофибер внатрешни работи.Обезбедува одлична заштита за вашата камера против прашина, гребнатини и штети.Нема потреба да се земе камерата од случајот кога правите фотографии.Можете исто така да се отстрани горниот капак со две копчето прилепува.Отстранлив рамо, рака е прилагодлив, што го прави повеќе погодност, лесно виси и лесен за носење.Достапни во различни светла, забава бои.Fujifilm Instax Широк 300 Камерата не е вклучен!.Fintie, квалитет на производот, во рамките на вашиот дофат!Овој случај е дизајниран за Fujifilm Instax Широк 300 Инстант Камера.Тоа доаѓа со случајот и отстранлив рамо, рака.Лесно да се инсталира и да се обезбеди.Премиум синтетички кожа со мека не-нула микрофибер внатрешни работи обезбедува одлична заштита за вашата камера од гребнатини, dings, и други секојдневно носат и солза.Компатибилност : Одговара за било Fujifilm Instax Широк 300 Камера Пакетот вклучува : 1 x Случај за Fujifilm Instax Широк 300 1 x Прилагодливи Рака Напомена : Fujifilm Instax Широк 300 Камерата не е вклучен!.

Особините

Купувачите избираат и