.

.

Purina Friskies Партија Микс Природни Возрасни Мачка Третира - (6) 6 мл. Пошта

Purina Friskies Партија Микс Природни Возрасни Мачка Третира - (6) 6 мл. Пошта

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Шест (6) 6 мл.Пошта - Purina Friskies Направени во САД Објекти Природни Мачка Третира, Партија Микс Природни Yums Со Тиква.Без вештачки бои, вкусови и конзерванси.Природен рецепт, со додадени витамини, минерали и хранливи материи.Направени со вистински тиква и пилешко за вкус мачки љубов.Помалку од 2 калории по третираат за вина-слободен snacking.Прослават сезонски вкусови служејќи Friskies Партија Микс Природни Yums Со Тиква мачка третира.Направени со додадени витамини, минерали и хранливи материи, овие природни закуски не содржат вештачки бои, вкусови и конзерванси, само автентичен вкус и високо-квалитетни состојки.Таа добива преда-достоен вкус на вистински тиква и пилешко во секој scrumptious залак.Секој третираат содржи помалку од 2 калории, па се чувствуваат слободни да се занесе нејзините желби.Не само што овие природни мачка третира обезбеди вина-слободен snacking, на крцкава текстура помага да се задржи нејзината забите се чисти.Забава форми се наоѓаат во Friskies Партија Микс Природни Yums мачка третира чувајте ги вашите мачки ангажирани за време на игра сесии, кои се пријатни за вас, како тие се за неа.Нашите вкусни тиква мачка третира обезбеди 100% целосна и правилна исхрана за вашите возрасни мачка.Ние занает овие Friskies мачка третира во Purina во сопственост на U. С. објекти за да се осигура квалитетот и безбедноста, и пакет нив во resealable контејнери да им помогне да се зачува вкусен свеж вкус.

Особините

Купувачите избираат и