.

.

SANNIX 30 КОМПЈУТЕРИ Гроздобер Скелет Копчињата за Летање Копчиња Шарм со 30 Парови Dragonfly Крилја и 30 Метри Еластична Кристал String за DIY Магија Божиќ Декорации

SANNIX 30 КОМПЈУТЕРИ Гроздобер Скелет Копчињата за Летање Копчиња Шарм со 30 Парови Dragonfly Крилја и 30 Метри Еластична

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет : Магијата тематските летање копчиња DIY сет вклучува 30 парчиња гроздобер скелет копчиња, 30 парови бела dragonfly крилја,50 парчиња јасно двојно двострано леплива точки и еластична кристал string(должина околу 30yd), доволно количина на употреба.Гроздобер Скелет Копчиња : Голема големина антички бронза гроздобер стил скелет копчињата се идеални за роденден услуги и мини богатство играчка подароци со средновековни средниот век тема.Копчињата се направени од метални легури и големини од 2.2 во 2.6 во.Бела Dragonfly Крило Шарм : крилја за летање копчињата се направени од проѕирен предиво.Со прекрасен дизајн, овие dragonfly крилја за занаети се во деликатес, светлината текстура и реален ефект.Идеален за Партиите & Занаети : Летање копчињата се големи за DIY родендени, годишнини, свадби, Божиќ партија подароци или соба декорација.Исто така се одлични за секоја уметности & занаети проект.Лесен за Користење : Нашата летање копчиња партија резерви се лесно да се соберат, само го користите опремени лепак точка точки за да го залепите крилните позиции на копчињата, тие можат да бидат составени само неколку минути и не ќе падне лесно, можете да ги користите без напор или проблеми.Прекрасен Избор : Идеален за декорација.Летање копчињата се големи за DIY родендени, годишнини, свадби, Божиќ партија подароци или соба декорација.Исто така се одлични за секоја уметности & занаети проект.Прекрасен Избор : Идеален за декорација.Летање копчињата се големи за DIY родендени, годишнини, свадби, Божиќ партија подароци или соба декорација.Исто така се одлични за секоја уметности & занаети проект.

Особините

Купувачите избираат и