.

.

Бела Tulle Табела Здолниште за Свадба, Роденден, Правоаголник Тркалезна Маса Туту Табела Skirting, Партија Снабдување Бебе Туш Родова Открие Торта Десерт Вклучена Декора

Бела Tulle Табела Здолниште за Свадба, Роденден, Правоаголник Тркалезна Маса Туту Табела Skirting, Партија Снабдување Бебе

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ - Ова туту табела здолниште направени од високо смета најлон & премиум tulle со анти-навремено обвивка, што е мек и удобен, лесно да се грижи.ГОЛЕМИНА ПРЕПОРАЧУВАМЕ - ве Молиме проверете ја големината на табелата сликата пред да ја купите, изберете вистинската големина според вашата маса големина и колку табела страни сакате да се покријат.На барање кога нареди.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Ова правоаголник табела здолниште доаѓа со кука & јамка, едноставно стави на кука страна на маса и јамка страна на маса здолниште, а потоа се држи за кука и јамка заедно, направено!Тоа е многу здрав и удобен за да ги тргнеме за друга партија.ШИРОКО се КОРИСТИ - Оваа тркалезна маса здолниште е совршен за свадба, роденден, годишнина, бебе туш, крштевки, матурски, дипломски, итн.Користат како декорација за бафет маса, бонбони маса, десерт маса и повеќе.РИЗИК - замена на Производот или 100% наплата ако не сте задоволни со нашата висок крајот туту табела здолниште.Исто така, се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви производи прашања.За CWYW - Прилагодите Она Што го Сакате.CWYW исполнет своето непогрешливо рафинирани, единствена естетска со повеќе од 12 години на приватните прилагодување експертиза и производство на изработка за да се создаде голема производи да ги задоволи лојални клиенти низ целиот свет.

Особините

Купувачите избираат и