.

.

BAIJIAXIUSHANG-ТИТЕ 3D Печатач MGN7C MGN7H MGN9C MGN9H MGN12C MGN12H MGN15C MGN15H Минијатурни Линеарна Железнички Слајд 1pcs MGN Линеарна Водич MGN Превоз Линеарни Водичи (Боја : MGN9H, Водич Должина : 900

BAIJIAXIUSHANG-ТИТЕ 3D Печатач MGN7C MGN7H MGN9C MGN9H MGN12C MGN12H MGN15C MGN15H Минијатурни Линеарна Железнички Слајд

DEN 1372.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Површината хром позлата третман убава анти- ' рѓа, со висока точност и силна издржливост.Пред-drilled дупки на Поддршка Железнички Месеци за олеснување на монтажа.Широко се користи за автоматско опрема, прецизност на мерење опрема, и многу други машини кои треба прецизност линеарно движење.Пакет вклучувајќи : 1pc MGN Линеарна guide1pc MGN C/H block Please проверите која Големина и Должина што треба.

Особините

Купувачите избираат и