.

.

Нерѓосувачки Челик Јамка Конектори за #10 Топката Синџир, Тешки (25 Парчиња)

Нерѓосувачки Челик Јамка Конектори за 10 Топката Синџир, Тешки (25 Парчиња)

DEN 1706.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Износ : 25 " А " цевки конектори.Големина : 10мм x 20mm; 5mm дупка големина.Облик : Овие конектори одговара #8 до #10 топката синџир (кои мерки 4mm до 4,5 мм).Боја : Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Amount : 25 connectors Size : 10мм x 20mm; 5mm дупка size Shape : Овие конектори одговара #8 до #10 топката синџир (кои мерки 4mm до 4,5 мм)Боја : Silver These конектори може да биде прикачен на последната алка на топката синџир и јамка крајот може да се користи за да се откажам други предмети.

Особините

Купувачите избираат и