.

.

Директно месо тело Машина Reamer, Вежба Рака Reamer Машина Reamer Трајни производи за Преку-Дупка Слепи Дупка

Директно месо тело Машина Reamer, Вежба Рака Reamer Машина Reamer Трајни производи за Преку-Дупка Слепи Дупка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

SPECIFITION ГОЛЕМИНА : Материјал : ХСС,универзална големина од 3мм да 16mm,пакување големина (должина /ширина / висина) cm 4/1/1 ,апликација : генерално применливи за преку-дупка, слепи дупка.ВИСОКО СЕЧЕЊЕ СПОСОБНОСТ : Машина reamer со врвни, на chucking машина reamer поставите имаат високо сечење способност, висока точност и уредни сечење.ХСС МАТЕРИЈАЛ : Овие права месо тело reamers се направени од високо-брзински челик материјал, кој е издржлив и не е лесно да ' рѓа.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Генерално применливи за преку-дупка, слепи дупка обработка, за дупка обработка на чип отпад отстранување особено е извонредна.ГАРАНЦИЈА : Сите производи што се продаваат од страна на нашиот бренд, ние ќе им даде на строги осигурување на квалитетот.Ако имате било квалитетно прашање во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. 100% сосема нов и висок quality Universal, големина од 3мм да 16mm Material : HSSApplication : Генерално применливи за преку-дупка, слепи дупка обработка, за дупка обработка на чип отпад отстранување е особено outstanding Package се Вклучени : 1 x Вежба Рака Reamer.

Особините

Купувачите избираат и