.

.

MONSTE Симпатична Куче, Мачка очила за сонце Кавер-Ретро Око облека, Кутре Мачка Лето Плажа Очила Пет Фотографии Реквизити за Мали Куче, Мачка(Јаже)

MONSTE Симпатична Куче, Мачка очила за сонце Кавер-Ретро Око облека, Кутре Мачка Лето Плажа Очила Пет Фотографии Реквизити

DEN 47.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : пластика/гума.Боја : Како на сликата шоу.Големина : Како се покаже слика.Функција : Смешни се облекуваат, кул се облекуваат.Пакетот вклучува : 1 пар на домашно милениче очила за сонце/1 x рака.Функција : Смешни се облекуваат, кул фустан up Material : пластика/rubber Color : Како слика show Size : Како слика show Package вклучува : 1 пар на домашно милениче очила за сонце/1 x strap Features : * Симпатична очила за сонце : Симпатична дизајн го прави вашето домашно милениче погледнете повеќе убави.* Совршена декорација : Тоа е совршен за филмот, реквизитите, играјќи се облекуваат, cosplay, теми партија, cosplay, мода и повеќе * Висок степен на материјал : очила за сонце се лесен и удобен за носење.Секој пар е направен од висок квалитет на пластичен материјал.* Едно парче носот мост : На-парче носот мост одговара за мостот на домашно милениче носот.* Совршена за домашни миленици : Може да бидат заменети со избор на модерен облека, погоден за куче или мачка.* Преносни : Лесни рамка, компактен дизајн, преносни и практично да ги носите.* Идеален подарок : идеален подарок за вашето домашно милениче.Белешки : 1. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!2. Поради разликата помеѓу различни монитори, ве молиме да се разбере дека на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Особините

Купувачите избираат и