.

.

Delixike 098514-01 35 во. Пропан Грејач Thermocouple Сензор за Гас Фрижидер Камин Шпоретот Скара

Delixike 098514-01 35 во. Пропан Грејач Thermocouple Сензор за Гас Фрижидер Камин Шпоретот Скара

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Thermocouple Вкупна Должина 600mm.Глава тема големина : М8*1. Крајот Орев големина за да се поврзете вентил : М8*1. Volatge : >20m V, Отворен вентил време помалку од 10-ти.Се користи за гас огниште, оган јама, скара, Шпорет, угостителство шпорет, патио греалки и слично.

Особините

Купувачите избираат и