.

.

Wella Koleston Постојан Creme Боја На Косата, 66/0 Интензивна Темно Руса Природни, 2 Унца

Wella Koleston Постојан Creme Боја На Косата, 66/0 Интензивна Темно Руса Природни, 2 Унца

DEN 312.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Земја на потекло сад.Пакетот тежината на производот е 1 фунти.Одлична низа на creme гел бои.Со предвидливи природен изглед на резултатите.Ова е богата, долга-трајни боја.Својата хранлива авокадо средството за смекнување на косата. 100percent сива покриеност.На негување боја третман кој ви дава богат, здрав изглед на бојата.

Особините

Купувачите избираат и