.

.

Bedpan/Писоар Фармацевт Има bedpans, urinals, и Примерок Колекција контејнери Keyholes за монтирање на Ѕид Кварц Беж Прав-Обложени Челик Направени во САД ја заматува: 4.14L x 12.33W x 12H

Bedpan/Писоар Фармацевт Има bedpans, urinals, и Примерок Колекција контејнери Keyholes за монтирање на Ѕид Кварц Беж Прав-Обложени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УКИНА - Bedpans, urinals и примерок колекција садови.МОНТАЖА - Keyholes за монтирање на ѕид.МАТЕРИЈАЛ/БОЈА-Кварц Беж Прав-Обложени Челик.Ја заматува : 4.14"L x 12.33"W x 12"Х. потрошен материјал не се вклучени, за демонстрација цели.Bedpan/Писоар Фармацевт Има bedpans, urinals, и примерок колекција контејнери Keyholes за монтирање на ѕид Кварц Беж Прав-Обложени Челик Направени во САД.

Особините

Купувачите избираат и