.

.

FAKEME V5.1 Earbuds со Полнење Случај,Допир Контрола,LCD,300mAh Батеријата Бучава Поништување на Безжични Слушалки за Извршување на Игри Бизнис Мобилни Телефони - Црна

FAKEME V5.1 Earbuds со Полнење Случај,Допир Контрола,LCD,300mAh Батеријата Бучава Поништување на Безжични Слушалки за Извршување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полнач за телефон и да Стои : Обезбеди 300m Ah голем капацитет на батеријата на полнење случај, обвинет од страна на кабелот кои ние ви ги нудиме.Исто така, практичен моќ банка за вашите телефони.LCD /LED Дигитален Дисплеј : Целосна реално време LCD дигитален дисплеј на останатите електрични количеството на лево и десно слушалки и процесот на полнење, а останатите електрични количина е јасно видлива.Водоотпорен Безжични Слушалки : Bluetooth 5.1, со голема верност пренос на стабилен и брз, Намалување на Шумот, не-индуктивни задоцнување. 360-степен Опкружувачки/HIFI звук, пренос на далечина може да се постигне околу 10 метри.Во Уво Earbuds со Полнење Случај : Направен од Кожа-пријателски и лесен ABS пластика, ергономија, стабилна и не е лесно да падне.Особено за игри, трчање, велосипедизам, патуваат престојуваат во канцеларија на работа или дома.Интелигентни Допир Контрола : Лесно да се контролираат, допрете го копчето на слушалките за да се реализира музика, повик, гласовен асистент и други операции.Опис : Во Уво Earbuds со Полнење Случај : Направен од Кожа-пријателски и лесен ABS пластика, ергономија, стабилна и не е лесно да падне.Особено за игри, трчање, велосипедизам, патуваат & престојуваат во канцеларија на работа или дома. - LCD /LED Дигитален Дисплеј : Целосна реално време LCD дигитален дисплеј на останатите електрични количеството на лево и десно слушалки и процесот на полнење, а останатите електрични количина е јасно видлива. - Водоотпорен Безжични Слушалки : Bluetooth 5.1, со голема верност пренос на стабилен и брз, Намалување на Шумот, не-индуктивни задоцнување. 360-степен Опкружувачки/HIFI звук, пренос на далечина може да се постигне околу 10 метри. - Интелигентни Допир Контрола : Лесно да се контролираат, допрете го копчето на слушалките за да се реализира музика, повик, гласовен асистент и други операции. - Полнач за телефон и да Стои : Обезбеди 300m Ah голем капацитет на батеријата на полнење случај, обвинет од страна на кабелот кои ние ви ги нудиме.Исто така, практичен моќ банка за вашите телефони.Спецификација : - Материјал : ABS Пластика - Вкупна Големина : Прибл. 14.0x9.0x4.0cm/5.51x3.54x1.57inch Bluetooth спецификација : V5.1 - Полнење Случај Капацитетот на Батеријата : 300 MAH - приклучок за Слушалки Капацитет : 30m Ah - Пренос на далечина : >10 M Рог дијаметар : 13mm - Аудио декодирање : AAC, SBC - Микрофон чувствителност : -42d B±3d B - Јачина на бучава сооднос : 90db - Фреквенција одговор : 20 HZ-20khz - Нарушување : 1% - Работи време : 4 часа - Број на Модел : XT82 Package Вклучува : 1 Пар Bluetooth Earbuds1 Парче Полнење Case2 Парови Earcaps1 Парче Полнење Cable1 Парче Упатство (англиски/Кинески)Забелешка : Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Особините

- Material:
ABS Plastic
- Total Size:
Approx. 14.0x9.0x4.0cm/5.51x3.54x1.57inch
Bluetooth specification:
V5.1
- Charging Case Battery Capacity:
300MAH
- Headphone Capacity:
30mAh
- Transmission distance:
>10M
- Horn diameter :
13mm
- Audio decoding :
AAC, SBC
- Microphone sensitivity :
-42dB±3dB
- Signal to noise ratio:
90db
- Frequency response:
20HZ-20khz
- Distortion:
1%
- Running time :
4 hours
- Model Number:
XT82
Package Includes:
1 Pair Bluetooth Earbuds :
1 Piece Charging Case :
2 Pairs Earcaps :
1 Piece Charging Cable :
1 Piece User Manual (English/Chinese) :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Купувачите избираат и