.

.

NBK MJC-95CS-EBL-1 3/8-45 Вилицата Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Големина 1-3/8 и 45 mm

NBK MJC-95CS-EBL-1 3/8-45 Вилицата Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Големина 1-3/8 и 45 mm

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно Се Вклопуваат Ви Овозможува Да Се Соберат И Партиција Центар И Ракави Непречено.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцентричност, Аголна Неусогласеност И Извртување На Вибрации За Да Биде Прифатена.Електрична Изолација Отпор Вредност : Не Помалку Од 2 ohms.Земја На Потекло : Сад.NBK - MJC-95 CS-EBL-1 3/8-45 Вилицата Флексибилни Цевки, Стегање Тип - 3.74"x4.96"x4.96", Создаден Големина 1-3/8" и 45, Отценети вртежен момент 130, Макс вртежен момент Од 260, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 6000, Моментот на Инерција 2.3x10^-3, Статични Torsional Вкочанетост (NM/rad) 3600, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.2, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 2.0, Ракав Цврстина A80, Масовно 1600 г.

Особините

Купувачите избираат и