.

.

Weiler 44547 Домаќинство Исправена Метла, Пченка & Влакна се Пополни, 54 Севкупната Должина (Пакување од 12)

Weiler 44547 Домаќинство Исправена Метла, Пченка & Влакна се Пополни, 54 Севкупната Должина (Пакување од 12)

DEN 302.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Weiler исправена метли се идеални за убедливо подови, достигнувајќи во аглите, чистење тавани итн.Пченка и влакна пополни материјал е општа намена за користење. 4 sews : 4 редови на крои додава трајност од предвремена протриване. 7/8 инчи. 15" трим должина; 54" целокупната должина.

Особините

Купувачите избираат и