.

.

6.1 оз. Џеб Т-Маица (H5590)

6.1 оз. Џеб Т-Маица (H5590)

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.кошули затворање. 100% Comfort Soft памук.двоен-игла крои во текот на.coverseamed вратот со постават рамен јака.tag-слободен вратот етикета.рамо-до-рамо лента. 100% Comfort Soft памук ; двојно-игла крои во текот; coverseamed вратот со постават рамен јака ; Солза далеку етикета; рамо-до-рамо лента; пет-точка левиот џеб на градите; Пепел е 99% памук, 1% полиестер; Светлина Челик е 90% памук, 10% полиестер.

Особините

Купувачите избираат и