.

.

Еди Bauer Мажите Еди е Омилен Ultrasoft Термички членови на Екипажот

Еди Bauer Мажите Еди е Омилен Ultrasoft Термички членови на Екипажот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Додадовме нова силикони заврши на нашите најдобри-продажба на Еди е Омилен Thermals.Резултатот е уште помеки допир за да одат заедно со својот класичен вафли поврзана текстура и стабилна памук/полиестер сила.Ова е crewneck pullover дека ќе застане на години на тешки употреба, без разлика дали се за сопствени потреби или обложени под фланелен боксери или руно overshirt.Зајакната со rib-сплетам вратот и манжетни за да се спречи истегнување и напред јарем панели за да се елиминира chafing.Нашите омилени термички има класичен, универзална одговара.Не се премногу дебели, не е премногу опуштено на телото.НЕГА : Претвори облека внатре кон надвор.Машина за миење ладно, одделно.

Особините

Купувачите избираат и