.

.

Б bangcool Вшмукување Чаша Фабрика за Играчки Врти Врвот Играчки Suctions Чаши Играчка Инсекти Цртан филм Фабрика Бања Играчки за Деца

Б bangcool Вшмукување Чаша Фабрика за Играчки Врти Врвот Играчки Suctions Чаши Играчка Инсекти Цртан филм Фабрика Бања

DEN 1776.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН ВШМУКУВАЊЕ ЧАША ФАБРИКА Различни слатки форми и бои се врти блузи играчки, кои може да ги привлекува децата' внимание.На играчки фабрика е погодна за развој години' моторни вештини, сензорни истражување, причинско-учење и фини моторни вештини.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ВРТИ БЛУЗИ ИГРАЧКИ Овие вшмукување чаша фабрика се играчки се изградени на добро TPE материјал.Обликот е елегантен, без burrs и агли, и се грижи за децата тендер раце.Тие ќе обезбеди денови и денови на забава за вашите мали момци.БЕСПЛАТНИ МАМА РАЦЕТЕ на ФАБРИКА се ИГРАЧКИ Со вшмукување чаша играчка може да биде нежно се ротира за да се привлечат децата да си играат.Тие може да помогне во зачувување на детето концентрација и трпение.Стави на една вшмукување фабрика во фрижидер додека готвење или да се врши работа, тоа што го правите не мора да се грижите за деца' плаче повеќе.ВРТИ ВРВОТ СО МОЌНИ МОРОН Овие се врти играчки со ПВЦ морон на задната страна имаат силни sucktion.Тие може лесно да adsorbed на станот и smoothy површина како нас стакло, керамички плочки, када, ѕид, tabletop, подот, прозорец и така натаму.DEMISION НА ПРЕДЕЊЕ БЛУЗИ ПОСТАВИТЕ Ѕвезда облик : L*W : 4.33*4.33 во (11*11 cm); Октопод облик : L*W : 4.92*2.04 во (12.5*5.2 cm); Мечка облик : L*W : 4.72*4.13 во (12*10.5 см).Боја : Multicolor Material : ABS пластика, ПВЦ plastic Single големина : 1/2 : Должина околу 12.5 cm(4.92 во)3 : Должина околу 11.5 cm(4.53 во)Пакетот Вклучува : 3 x Вшмукување врти играчка(3 видови)Забелешка : - Само 3 вшмукување врти играчки се вклучени.- Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including3 x Вшмукување врти играчка(3 видови).

Особините

Купувачите избираат и