.

.

Моќ Веб Комбо, 14 Тен/Црвено - Ултра-светлина И Средни Resistances

Моќ Веб Комбо, 14 Тен/Црвено - Ултра-светлина И Средни Resistances

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ниво 0 Беж - за почетници, мозочен удар на пациентите, лица со сериозни рака повреди, утврдување на опсегот на движење.Ниво 2 Црвено - најпопуларните за сите околу користите зајакнување, флексибилност, повреда рехабилитација, спорт, фитнес.Нуди уникатна предност од два отпор нивоа во еден, нуди поголема флексибилност и вредност.Тоа е идентична во големина бенд тежина како оригиналниот МОЌ-WEB со ист квалитет изградба и материјали. 14" во дијаметар и тежи шеснаесет унци.Моќ Веб Комбо нуди уникатна предност од два отпор нивоа во еден, нуди поголема флексибилност и вредност.

Особините

Купувачите избираат и