.

.

На Север се Соочуваат Мажите TKA Глечерот Квартал Поштенски Руно Pullover

На Север се Соочуваат Мажите TKA Глечерот Квартал Поштенски Руно Pullover

DEN 990.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Руно.Увезени.Патент затворање.Собори сува.УДОБНО СТИЛ.Мека и лесни, на Мажите TKA Глечерот ¼ Zip Јакна е направен за изведба и од 100% -рециклираната содржина, така што може да изгледа добро И се чувствуваат добро на следната притисни до самитот.СТАНДАРД СЕ ВКЛОПУВААТ.Со ласкави форма и доволно мобилност, оваа јакна е совршен за лесно да носат или дели нагоре.Дали за еден неврзан се погледне во градот или активни дена во пустината, ќе искуство слобода на движење преку рамената и градите.РЕЦИКЛИРАН МАТЕРИЈАЛ.Направени од рециклирани памук/полиестер руно се вклопуваат, ова мека, трајни, средината-тежина качулка обезбедува пријатна удобност за ноќи околу камперски оган.Лесно да се грижи за и лесно да се носат, ќе ви се допаднат напор изгледаат и се чувствуваат каде и да одите.НАДВОРЕШНА ФЛЕКСИБИЛНОСТ.Никогаш не престануваат да се Истражува со внимателен функции кои ви помагаат да одите понатаму — останат заштитени со обратна-серпентина центар пред zip додека еластична-граница ракави и полите подобрување на движење.ЗЕМЕТЕ НА ДЕН.Суштински плакарот главен, ова sweatshirt е се оди на класичен за пешачење, обука или само удирање назад.Го спарите со вашиот омилен спортски шорцеви или панталони и со гордост го носат значка на истражување со Северна Лице.

Особините

Купувачите избираат и