.

.

Funnycokid Божиќ Одговара за Момчиња 3 Дел Формално Dresswear Одговараат Поставите Матурска Партија Свадба

Funnycokid Божиќ Одговара за Момчиња 3 Дел Формално Dresswear Одговараат Поставите Матурска Партија Свадба

DEN 887.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер,Памук.Увезени.Копче затворање. 3 ПАРЧИЊА - На облека за деца се состои од панталони, а наредени палто и прилагодливи вратоврска.Панталони се еластична корселе да бидете сигурни дека тоа совршено се вклопува.МАТЕРИЈАЛ - полиестер + памук дека е лесен и удобен.Оваа Момчиња Одговараат Поставени се изработени и дизајнирани за деца, и користење на истите изработка, ткаенина и се сече, како човек, одговараат.ФЛЕКСИБИЛНОСТ - Нашите Момчиња Формална Тужба карактеристики единствена печатени графички.Лесно може да се конвертира во повеќе секојдневен изглед со замена на вратоврска или со т-маица.Нека ви убав, уверени момче покаже свој личен стил s материјал на овој момчиња божиќ одговараат?.A : одговараат на се 100% полиестер.Многу убав костим за малку момче.П : дали Е ова тенок одговара одговараат?.А : Здраво,Тоа е Удобно се вклопуваат во собата за мојот син.П : Дали навремено лесно?.A : јас го купиле овој костим за мојот внук да присуствувате на свадба.Кога го виделе на некоја свадба јас не забележите било брчките и морам да кажам тој изгледа многу убав со тоа.

Особините

Купувачите избираат и