.

.

A4 Следење на Хартиена подлога, Професионални Опсег, 40 Листови, 90gsm Хартија

A4 Следење на Хартиена подлога, Професионални Опсег, 40 Листови, 90gsm Хартија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет 90gsm следење на хартија.Идеално за голем број на апликации со користење на пенкала, бои и моливи. 40 листови за подлога, залепени на чело на рампа.Снимени картичка покрие за да се заштити листови.Листови големина мерки 297 x 210mm.Нашите високо квалитетни спектар на следење на хартија влошки се произведени со користење подебели 90gsm медиуми.На хартија се многу транспарентни кој дава одличен квалитет за употреба со моливи, пенкала и мастила.Оваа големина е особено популарни со архитекти и дизајнери.Добро спакувани во сопствен полето на листови се постават рамни и се заштитени со силна картичка капак.На листови се лепат за дебел сива backboard за дополнителна заштита.

Особините

Купувачите избираат и