.

.

GEARWRENCH Масло Филтер Клуч Клешти, 2-3/4 да 3-1/8 Капацитет - 3369

GEARWRENCH Масло Филтер Клуч Клешти, 2-3/4 да 3-1/8 Капацитет - 3369

DEN 379.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени во Тајван.Направен да издржи дури и на најсложените работни места.Меѓународно Реноме за нашите разновидна палета на производи.Пакет Тежина : 1.0 фунти. 2-3/4" да 3-1/8" Масло Филтер Клуч Клешти.Клешти Отстрани Тврдоглав, Заглавени Филтри.

Особините

Купувачите избираат и