.

.

Omnihil AC/DC Адаптер за Полнач Компатибилен со TaoTronics Звук Бар-(TT-SK016, TT-SK017)

Omnihil AC/DC Адаптер за Полнач Компатибилен со TaoTronics Звук Бар-(TT-SK016, TT-SK017)

DEN 503.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - УЛ НАВЕДЕНИ -8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита). 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА. 3-ТО ЛИЦЕ НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.Не Содржи : Алкална / Никел / NIMH или Литиум Јон Батерии.На сликата е прикажано тука се САМО индикативни.Ако има било какви недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, вистински производ ЌЕ владее.Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz / Висок Квалитет на ПСУ/Трансформатор / Сите Производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација /OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) / БЕСПЛАТНО ВРАТИ ПРЕВОЗОТ / 5 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА.

Особините

Купувачите избираат и