.

.

ASPZQ Трпезариска Маса Заштитник Анти-scalding Чај Машина Табела Мат Висока Стабилност Користи за ТВ Кабинет, Пишување на работна Маса, Кујна, Дебелина од 1,5 mm /2.0 mm /3.0 mm, Ра?

ASPZQ Трпезариска Маса Заштитник Анти-scalding Чај Машина Табела Мат Висока Стабилност Користи за ТВ Кабинет, Пишување

DEN 3587.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ Шок апсорпција ефект : Тоа може да го намали влијанието на површината на масата.Кога се движат садови, бучава емитирана е ниска и нема да влијае на други луѓе. ✔ Сечење процес : висока прецизност ЦПУ сечење, мазни рабови, без повреда на рацете. ✔ ПВЦ материјал : пламен retardant и висока температура отпорни, анти-scalding и нема деформација, може да биде во директен контакт со храна. ✔ Примена : широко се користи во писмена форма бироа, ТВ кабинети, јадење маси, хотели, кафе маси, облекување маси, ноќни маси, кујни, итн. ✔ Декоративни : високо ниво на транспарентност, нема да непознати оригиналната шема и боја на маса, која може да се направи вашата маса да изгледаат кул.Бренд : ASPZQProduct име : Wipeable ПВЦ Водоотпорен Табела Заштитник/табела корица стакло/Водоотпорен ПВЦ Protectorquantity : 1 Package содржина : 1 X транспарентен ПВЦ табела mat Color : transparent Shape : rectangle Packing : roll Thickness : 1.5 мм, 2.0 mm, 3.0 mmspecification : 40 X60cm , 60 X60cm , 60 X90cm , 60 X120cm , 70 X70cm , 70 X120cm , 70 X130cm , 70 X140cm , 80 X80cm , 80 X120cm , 90 X90cm , 90 X120cm , 90 X150cm , 100 X100cm , 100 X120cm , 100 X150cm , 120 X120cm , 120 X150cm , 120 X180cm , 140 X140cm , 140 X180cm Cleaning метод : ги чисти со чистење cloth Style : едноставни и стилски[функција]1. Еколошки материјал, durable2. Водоотпорен и лесно да се чисти, може да помогнат во намалување домашна burden3. Носат-отпорни, може да се продолжи работниот век на furniture4. Производот материјали се еколошки и ПВЦ.По приемот на стоката, ако се чувствувате малку мирис, ве молиме остатокот увери, можете да ја исплакнете со вода, или по периодот на природен употреба, мирисот ќе исчезне[Услуга] Ако имате било какви прашања за овој производ, или сакате да го прилагодите други спецификации, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да се обезбедат услуги за вас.

Особините

40X60cm , 60X60cm , 60X90cm , 60X120cm , 70X70cm , 70X120cm , 70X130cm , 70X140cm , 80X80cm , 80X120cm , 90X90cm , 90X120cm , 90X150cm , 100X100cm , 100X120cm , 100X150cm , 120X120cm , 120X150cm , 120X180cm , 140X140cm , 140X180cm :
Cleaning method:
wipe clean with a cleaning cloth
Style:
simple and stylish
[feature] :
1. Environmentally friendly material, durable :
2. Waterproof and easy to clean, help reduce your housework burden :
3. Wear-resistant, can prolong the service life of furniture :
4. The product material is environmentally friendly PVC. After receiving the goods, if you feel a little smell, please rest assured, you can rinse with water, or after a period of natural use, the smell will disappear :
[Service] If you have any questions about this product or want to customize other specifications, please feel free to contact us, we are happy to provide services for you :

Купувачите избираат и