.

.

Prepac Fremont Пластовидно 3-Bin Складирање Cubby, Кафеава (EUSM-0003-1)

Prepac Fremont Пластовидно 3-Bin Складирање Cubby, Кафеава (EUSM-0003-1)

DEN 2560.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Заврши во богатите еспресо ламинатни.Собрани Димензии : 46"W x 15.75"D x 18"H, Внатрешни Бин Димензии : 14.25"W x 16.75"H x 14" D, Бин Отворање Димензии : 14.25"W x 9.25"H. Изградена од трајни ХИДРАТИ-во согласност, laminated composite шумата.Бродовите се Подготвени да се Соберат, вклучува настава книшка за лесно собрание и има 5-годишната производителот е ограничена гаранција на делови.Вклучува ѓубрето контрола на безбедноста на рака.На Fremont Пластовидно Складирање Cubby нуди разноврсна и удобен простор за entryways, mudrooms, playrooms, детски соби, итн.Секој бин мерки 14.25"W x 16.75"H x 14" D која обезбедува доволно простор за вашите книги, капи, ракавици, играчки, игри, уметност резерви, спортска опрема и ништо друго вашето семејство може да се фрли во него.Користете една единица сам или магацинот повеќе единици да се создаде целиот систем за складирање. (Се препорачува да се само оџакот 3 единици висок) без разлика Дали се рангирани високо или по сопствена овие cubbies се цврсти, за секојдневна употреба и може да се залепи до ѕидот со безбедноста на рака предвидено.Го прилагодите вашиот entryway, ходникот или workspace со овие разноврсна организаторите.Одговара еден организатор во тесен стан ходникот или се комбинираат повеќе парчиња во голем foyer да креирате сопствени погледнете дел од трошоците.На Prepac Entryway производ линија има уникатна амбалажа со двоен ѕид krabičkách, вбризгува пена заштита и напредни кутија запечатување техники за да се осигураме дека нашите производи ќе пристигне во вашиот дом во добра форма.

Особините

Купувачите избираат и