.

.

Женски Навој Круг Standoffs, Алуминиум Легура ќор-сокак Spacer сврзувачки елементи за работното парче Конекција за Структурна Поддршка(Должина 28mm)

Женски Навој Круг Standoffs, Алуминиум Легура ќор-сокак Spacer сврзувачки елементи за работното парче Конекција за Структурна

DEN 415.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Колоната се користи главно како fastener во агли или простори со мали растојанија, и може да се поврзат два објекти распоредени.Изработен од алуминиумска легура материјал, со елоксирани третман, има голема сила и отпорност на абење.Се користи како idler или лого окно, или да го поправи делови заедно и да играат дополнителни структурни поддршка улога.Надворешниот дијаметар е 6mm, и нишката големината е стандардна, нема да има празнини или looseness за време на употреба.Комплет содржи 10 алуминиум легура standoffs за различни конекција и поддршка на операции за лесна замена.Функција : 1. Колоната се користи главно како fastener во агли или простори со мали растојанија, и може да се поврзат два објекти распоредени.2. Се користи како idler или лого окно, или да го поправи делови заедно и да играат дополнителни структурни поддршка улога.3. Изработен од алуминиумска легура материјал, со елоксирани третман, има голема сила и отпорност на абење.4. Надворешниот дијаметар е 6mm, и нишката големината е стандардна, нема да има празнини или looseness за време на употреба.5. Комплет содржи 10 алуминиум легура standoffs за различни конекција и поддршка на операции за лесна замена.Спецификација : Предмет Тип : Алуминиум Легура Column Material : Алуминиум alloy Outer Дијаметар : Прибл. 6mm / 0.2 in Surface : Anodized Purpose : Површината простор интервал, структурна поддршка Пакет Листата : 10 x Алуминиум Легура Колона.

Особините

Item Type:
Aluminum Alloy Column
Material:
Aluminum alloy
Outer Diameter:
Approx. 6mm / 0.2in
Surface:
Anodized
Purpose:
Surface space interval, structural support
Package List:
10 x Aluminum Alloy Column :

Купувачите избираат и