.

.

Neufday Срца и Стрели Сечење Обемот Loupe Зголемувачот Накит Дијамант Гледачот Висок Обем

Neufday Срца и Стрели Сечење Обемот Loupe Зголемувачот Накит Дијамант Гледачот Висок Обем

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете Да Ја Користите Оваа Loupe Да Се Види 8 Срца И 8 Стрели Кои Не Може Да Се Види Со Голо Око.Тоа Е Практично Во Инспекција На Сечење На Скапоцен Камен, Дијамант, Итн.Светлината Во Тежина И Компактна Големина Која Може Да Се Носи Насекаде Каде Што Сакате.Доаѓа Со Црна Основа За Ставање На Дијамант Гледачот, Безбедноста И Здрав.Изработен Од Квалитетни Материјали, Трајни И Практични За Употреба, Има Долг Животен Пат.Карактеристики : 1. Можете Да Ја Користите Оваа Loupe Да Се Види 8 Срца И 8 Стрели Кои Не Може Да Се Види Со Голо Око. 2. Тоа Е Практично Во Инспекција На Сечење На Скапоцен Камен, Дијамант, Итн. 3. Светлината Во Тежина И Компактна Големина Која Може Да Се Носи Насекаде Каде Што Сакате. 4. Доаѓа Со Црна Основа За Ставање На Дијамант Гледачот, Безбедноста И Здрав. 5. Изработен Од Квалитетни Материјали, Трајни И Практични За Употреба, Има Долг Животен Пат.Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Прикажува Како Слики Кутија Големина : Должина : Околу. 6.4 Cm/2.52 Во Ширина : Прибл. 3 Cm/1.18 Во Висина : Околу. 3 Cm/1.18 Во Тежина : Околу.19 G/0.67 Оз Тип : Loupes Magnifiers Пакет Листа : 1 * Дијамантски Накит Гледачот Забелешка : Дијамантски Накит Прикажан На Сликите Не Е Вклучена.

Особините

Material:
Plastic
Color:
Shown As Pictures
Box Size:
Length:
Approx. 6.4Cm/2.52In
Width:
Approx. 3Cm/1.18In
Height:
Approx. 3Cm/1.18In
Weight:
Approx.19G/0.67Oz
Type:
Loupes &Amp; Magnifiers
Package List:
1 * Jewelry Diamond Viewer :
Note:
The Jewelry Diamond Shown In The Pictures Is Not Included. :

Купувачите избираат и