.

.

Големата Точка на Среќа 1-ви Роденден Boy - е Забавно да се Биде Забавно - Мини Конус Првиот Роденден на Капи - Мали Малку Партија Капи - Сет од 8

Големата Точка на Среќа 1-ви Роденден Boy - е Забавно да се Биде Забавно - Мини Конус Првиот Роденден на Капи - Мали Малку

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1-ви Роденден Момче Мини Партија Капи, ВКЛУЧУВА 8 мини капи и 8 еластична брадата ремени.Мини роденден партија капи, ќе одговара и на двете деца и возрасни.Некои собранието е потребно. 8 - 1-от Роденден Момче партија капи, ГОЛЕМИНА 4.75 инчи висок и 3.25 инчи во дијаметар на основата.Вклучени еластична брадата ремени мерка 12 инчи долго.Овие слатки прв роденден момче партија додатоци функција единствена ѕвезда кроена декорација на врвот и печатени велејќи : "Среќен Роденден!".ЗАБАВНО 1-ВИ РОДЕНДЕН МОМЧЕ СТРАНА ДОДАТОЦИ : 1-от Роденден Момче мини партија капи, се совршени за вашата сина и сребрена партија.Овој сет на симпатична мала партија капи, ќе ви помогне да се земе симпатична роденден фотографии.Најдобро од сите, мини партија капи, се совршено големина за возрасни, деца, и дури и миленичиња, па секој може да го добие на фотографијата забава.Малку партија капи, сте сигурни да се ужива од страна на сите ваши пријатели и семејството!.ПРЕМИУМ МИНИ ПАРТИЈА КАПИ : Сет од 8 1-ви Роденден Момче мини партија капи, се професионално печатени на тешки-должност карта на акции хартија со фото-како сјај.Тие се посебно проверени, а потоа внимателно спакуван. 1-ви Роденден Момче мини конус роденден партија капи, ќе пристигне станот.Лесно собранието е потребно.Едноставно се тркалаат партија шапка во еден облик на конус, поставете ја картичката во слотот за да се обезбеди конус форма, а потоа се закачите на еластична лента.НАПРАВЕНИ ВО САД : 1-от Роденден Boy - е Забавно да се биде Еден - Мини Конус Роденден Партија Капи, се дизајнирани и произведени во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се Направени во САД.Забавно да се биде Една Мини Конус Партија Капи, се користи Не-Хаос Сјајот Печати : Нашите мали конус партија капи, се дизајнирани со печатени слика на сјајот, елиминирање на сјајот шушка додека максимизирање bling ефект!.Секој ќе биде во расположение да се слави роденден, кога тие се носат на 1-ви Роденден Момче мини партија капи.Овој сет од 8 партија додатоци е голем плус за вашиот настан и се сигурни да се добие секого се смешка!Секој 1-ви Роденден Момче мала партија капи, се совршено тематските и има празнична ѕвезда на врвот.Бидете сигурни да имате камера подготвени, бидејќи овие мини партија капи, се случува да ви даде некои големи роденден фотографии!.

Особините

Купувачите избираат и