.

.

v4ink Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Canon 137 CRG137 за Canon imageCLASS MF212w MF216N MF227DW MF229DW MF232w MF236N MF244dw LBP151dw D570 MF210 MF220 MF230 MF240 Серија Печатач (2Packs)

v4ink Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Canon 137 CRG137 за Canon imageCLASS MF212w MF216N MF227DW MF229DW MF232w MF236N

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучува 2 пакети v4ink CRG-137 црн тонер касети (надградена верзија) и инсталирање на настава.Лесно да се инсталира и признати.Печати повеќе и чинат помалку : 2,400 страници на тонер кертриџ врз основа на 5% покриеност (буква/А4).Погоден за Печатари Canon : Canon image CLASS D570 MF216 N MF244 DW MF247 DW MF249 DW MF232 W MF236 N MF237w MF229 DW MF227 DW MF212 W MF217 W LBP151 DW Серија Печатач.Не штети на вашиот печатач.v4ink CRG-137 тонер кертриџ ќе биде совршен партнер со вашиот печатач.Секој тонер кертриџ од v4ink е под темелно тестиран и повеќе од стандардот.Обезбедување на вашиот сигурен печатење резултати во остар текст, храбар црнците и јасни графики.Canon Image CLASS D570. Canon Image Class MF236n MF232w MF237w.Canon Image Class MF244dw MF247dw MF249dw.Canon Image Class MF216n MF212w MF217w MF211. Canon Image Class MF229dw MF227dw MF224dw.Canon Image CLASS LBP151dw.Едноставно место цел да се применуваат!.Повеќе заштитени пакет обезбедува доверливост и сигурност во транспортот.

Особините

Купувачите избираат и