.

.

Potentiometer 3мм LED Bi-Боја Дифузен Црвено Смарагд-Зелена Non-Поларниот Круг Емитуваат Светлина Диоди Двојна FoggyTwo Plug-in DIY Комплет 100pcs /многу

Potentiometer 3мм LED Bi-Боја Дифузен Црвено Смарагд-Зелена Non-Поларниот Круг Емитуваат Светлина Диоди Двојна FoggyTwo

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Dltmysh.Контролира брзината на DC-мотор со прилагодување на пулс ширина модулација.Погоден за низок напон и струја.Прекуструјна заштита со 2 amp осигурач - на осигурувачот ќе удар ако има премногу сегашните и може автоматски да се поврзе по осигурувачи кул.На potentiometer има надворешен конекција линија, но без прекинувач.

Особините

Купувачите избираат и