.

.

Виси Вакуум Складирање Кеси, 4 Пакет Голем Виси Простор Saver Торби за облека, Облека за Складирање Вакуум Кеси Запечатени за Костуми, Фустан, Јакни, Плакарот Организа?

Виси Вакуум Складирање Кеси, 4 Пакет Голем Виси Простор Saver Торби за облека, Облека за Складирање Вакуум Кеси Запечатени

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【4 * Долго 53"x27.6 ВИСИ VACCUME СКЛАДИРАЊЕ КЕСИ】Секој вакуум печат торба продавница 5 парчиња,alll видови на долу јакни, windbreakers, костуми, џемпери, вечерни фустани, вредни облека, не треба да се свитка, да се намали облека брчки. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】треба Само место твоите предмети во торба,и вакуум складирање кеси може да биде компресирана со користење на перница (или со раце) да repack вашата облека;360° rotatable кука за удобен гардероба за складирање. 【Долгорочно СКЛАДИРАЊЕ БЕЗ ВОЗДУХ ИСТЕКУВАЊЕ】Со висок квалитет двојна боја двојно-zip печат и еден начин канал запечатени нема воздух добива назад во виси вакуум облека, торби кои остануваат 100% компресирани се додека не одлучите да ја отворите нив повторно. 【СОВРШЕНА ЗАШТИТА】Направен од високо-квалитет мешавина на јп & pa мек и флексибилен,така што може да се задржи на воздухот надвор и нема да tearwhen се гмечи,тоа може да се користи за многу пати и да се заштити вашите зачувани објекти од нечистотии, прашина, мириси, вода и влага. 【12 МЕСЕЦИ ПО ПРОДАЖБАТА】Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви понуди задоволителни по продажбата на услугата.Посебни 5 прстени дизајн со 360°зрачење, лесно се држи до 5 одговара или јакни, облека може да се види јасно, па може да се најдат на облека што го сакате брзо.Отворањето ширина на кука е 1.3 инчи, кој ќе ги собере во текот повеќето плакарот прачки.Компатибилен со сите редовни правосмукалки.Добра цврстина & цртање сила.Премногу дебела, лесно да лудуваат.Премногу тенка, лесно да се биде зимските.Ергономски Дизајниран Клипови : Печат на патент се повеќе лесно.Боја Променливи Патент : Видливи запечатени резултат.Допирни Патент : отворете ја кеси повеќе лесно.Секој вакуум печат торба продавница 5 парчиња,Сите видови на долу јакни, Windbreakers, Костуми, Џемпери, Вечерни фустани, Вредни облека, Не треба да се свитка, да се Намали облека брчки.Целосно сува сите предмети пред ставање далеку и чување на нив во вакуум кеси.Избегнувајте над-кутии надвор max волумен линија, користи на повеќе кеси, наместо.Двојно проверете ги патентите за целосно затворање, избегне работи со остри агли.Проверете протекување дупки ако постојат "подсвиркват" звук, леплива лента треба да го надминете овој проблем.Ре-вакуум на кеси на секои 3-4 месец за долгорочно складирање.Вакуум чување не е погоден за надолу влакна и кожни предмети.

Особините

Купувачите избираат и