.

.

Borje Безбедност Дете Анти Изгубени Зглоб Линк Подигнат Рака Јаже Поводник Одење Рака Појас (Сина)

Borje Безбедност Дете Анти Изгубени Зглоб Линк Подигнат Рака Јаже Поводник Одење Рака Појас (Сина)

DEN 206.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа безбедност на децата на зглобот искористување е крајната мир на умот производ за родители и старатели на мали деца C тоа извонредно го спречува tots од бегање и добивање на изгубени.Зајакнување на довербата и независност во вашите малечки од страна на допуштајќи им да го истражуваат ¡°само малку повеќе, ¡±, додека одржување на нив безбедно да се блиску да вашата страна.Сеуште можете да го одржи вашето дете¡s рака кога е потребно, но кога ќе го нека оди, таа може да се истражуваат на животната средина безбедно бидејќи сеуште се поврзани.Удобно, лесни, преносливи и лесно да се користат одново и одново.Доаѓа нова во еден стилски дизајн, сина и портокалова боја.Мека супер пазарот;Зафатен улици;На јавниот превоз;На воз платформи;аеродроми;Во паркинзите;На Дизни и други забавни паркови;Во ренесансата саеми и музички фестивали.

Особините

Купувачите избираат и